Hakkımızda

​​

Kuruluşu 1960 yılına dayanan firmamız GÜL OPTİK unvanı  ile faaliyetine dört farklı lokasyonda devam etmektedir. Dünya markalarını ve kaliteli hizmeti mağazalarımızda samimiyet ve dürüstlükle müşterilerimize sunmak temel prensbimiz. Mağazalarımızda güneş gözlüğü, optik gözlük, numaralı ve güneş camı ürünlerini minimum 2 yıl garanti süresi ile hizmete sunmaktayız.


Moda ve Sağlığın bir arada bulunduğu ender mesleklerden birini icra ettiğimizin farkındayız bu yüzden mağazalarımızda en son teknolojiyi (cam kesme makinesi, ölçüm cihazları, sunum aletleri vb.) ve güncel ürünleri hizmete sunarak katma değer yaratıyor ve sektörün öncüsü olma yolunda güçlü ve kararlı adımlarla ilerliyoruz.

pendik nöbetçi gözlükçü, tony stark gözlük, i block gözlük, blue control gözlük,numaralı gözlük modelleri,pendik gözlük,tuzla gözlük,numralı lens,anında teslim gözlük,iş gözlüğü,koruyucu gözlük,sporcu gözlüğü,osse gözlük,rayban kemik gözlük,reynmen gözlük,bisiklet gözlüğü,gözlük temizleme suyu,lens kabı,kolormatik gözlük,gözlük kabı,kodak cam,nikon cam, zeiss cam,essilor cam,hoya cam.